Atrakcje marzec

Urodziny Patrycji, Lidki, Marcelinki oraz Antosia

"Sto lat, sto lat, niech żyją, żyją nam..."
8 marca 2013r. czworo dzieci z przedszkola "Leśna Kraina" obchodziło swoje urodziny. Z tej okazji chcielibyśmy jeszcze raz złożyć naszym przedszkolakom najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, uśmiechu na twarzy i spełnienia marzeń.

Zwierzątko w przedszkolu - królik                                                                                 

15 marca naszych przedszkolaków odwiedził futerkowy przyjaciel - królik.To nie tylko milutkie ale także łatwe w utrzymaniu zwierzątko. Wymaga prawidłowej opieki. Skoczek jest czarno biały i ma cztery latka. Jego przysmakami są: suszone warzywa, marchewka i sałata. Pod koniec spotkania dzieci mogły pogłaskać króliczka, a właścicielka zwierzątka namalowała chętnym maluszkom czerwone noski i białe wąsy.

Teatrzyk Dzika Dżungla

Dawno, dawno temu, w dalekiej Afryce...
20 marca 2013 r. dzieci z przedszkola ,,Leśna Kraina"obejrzały teatrzyk pt. "Dzika Dżungla".
To niezwykła opowieść o dwóch małpkach: Mądralci i Leniwku, które nie potrafiły zbudować domku chroniącego ich przed deszczem. Baśń inspirowana jest tradycyjną afrykańską legendą,która opowiada o lenistwie i jego konsekwencjach.

Sesja Wielkanocna

26 marca odbyła się w Naszym przedszkolu ,,wielkanocna sesja zdjęciowa" z udziałem wszystkich przedszkolaków.Dzieci z ochotą pozowały pani fotograf. Oprócz świątecznych rekwizytów takich jak: jajka i króliczki, mali modele mogli założyć pocieszne czapeczki zajączka.

Śniadanie Wielkanocne

W przedszkolu "Leśna Kraina" rodzinnie spędzamy święta...
28 marca przygotowaliśmy w Naszym przedszkolu uroczyste śniadanie wielkanocne: z jajkiem,chrzanem, szynką oraz świątecznymi wypiekami: babkami.O znaczeniu tych pokarmów, jako symbolach świątecznych, o koszyku wielkanocnym i pisankach dzieci dowiedziały się wcześniej,na zajęciach dydaktycznych. Po świątecznym posiłku został rozstrzygnięty konkurs ,,Moja wielkanocna pisanka", dzieci otrzymały dyplomy i książeczki. Ten dzień miał wyjątkowy charakter: przedszkolaki spiewały piosenki świąteczne i brały udział w zabawach dotyczących świąt wielkanocnych. Takie radosne przeżycia na długo pozostają w pamięci...

 

 

telefon 

607 774 987
788 020 365

grupa 

Bezpłatne Zajęcia
Adaptacyjne

opieka 

Bezpieczeństwo
Dzieci

dom 

Warszawa-Ursus
ul. Baranowska 14

Informujemy, że materiały zawarte na stronie www.lesna-kraina.com.pl są wyłącznie naszą własnością lub zostały zamieszczone za zgodą ich właścicieli, a zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie treści (zdjęć oraz innych materiałów) publikowanych na tej stronie bez naszej zgody jest zabronione i ścigane prawem.


Leśna Kraina 2015.