Zajęcia dodatkowe

 

 

 

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2018/19

 

LEGO ROBOTYKA

 

Zajęcia z robotyki to fascynujące warsztaty będące połączeniem budowania robotów, elementów informatyki i świetnej, kreatywnej zabawy! Pozwalają zamienić naturalną ciekawość świata dzieci w pasję tworzenia. Celem zajęć jest pokazanie, że robotyka może być przygodą, hobby i niebanalną, nieszablonową formą spędzania wolnego czasu. Dzieci, wykorzystując najnowocześniejsze materiały dydaktyczne Lego Education WeDo, projektują, budują i ożywiają roboty, odkrywają fascynujący świat.

 

 

ZAJĘCIA FUNNY JUDO

 

 

"Od zabawy do sportu”- taka zasada przyświeca zajęciom funny judo na których dzieci nie mają czasu się nudzić. Zajęcia te zapewniają odpowiednią ilość ruchu dzieciom bardzo żywym, a także usprawniają dzieci słabsze fizycznie. Ćwiczenia bazują na podstawowych elementach z zakresu judo, gimnastyki oraz grach i zabawach ruchowych. 

 

 

 

TANIEC

 

 Taniec to nie tylko ruch. To połączenie przyjemności, dobrej zabawy z rozwojem intelektu. Oferowane przez nas zajęcia nie ograniczają się jedynie do zabawy z tańcem, a dzieci poznają takie techniki taneczne jak: – videoclip dance, taniec nowoczesny – hip-hop – jazz – taniec z emocjami – broadway jazz – taniec klasyczny – taniec towarzyski – jive, samba, walc angielski.

 

 

JĘZYK HISZPAŃSKI

 

 

Dzieci charakteryzują się znakomitą łatwością powtarzania ze słuchu. Chłoną więc język obcy tak dobrze, jak ojczysty. Nasze zajęcia prowadzone są w formie zabawy co pomaga im bez wysiłku przyswajać nowe zagadnienia. Lektor (native speaker) przez całe zajęcia posługuje się językiem obcym. Często dzieci na początku odpowiadają w języku ojczystym. Lektor nie neguje tego, zachęca jednak dziecko do użycia języka obcego. 

 

 

INTEGRACJA SENSORYCZNA

 

 

Podczas zajęć SI dziecko pod okiem terapeuty, a często przy jego wsparciu wykonuje różnorodne ćwiczenia angażujące całe ciało oraz układy zmysłów. Podczas terapii wykorzystywane sa sprzęty i pomoce wspierające rozwój ruchowy dziecka oraz usprawniające jego funkcjonowanie.

 

 

 

NAUKA PŁYWANIA NA BASENIE SKALAR

 

 

 

 

CERAMIKA

 

 

 

 

 

 

telefon 

607 774 987
788 020 365

grupa 

Bezpłatne Zajęcia
Adaptacyjne

opieka 

Bezpieczeństwo
Dzieci

dom 

Warszawa-Ursus
ul. Baranowska 14

Informujemy, że materiały zawarte na stronie www.lesna-kraina.com.pl są wyłącznie naszą własnością lub zostały zamieszczone za zgodą ich właścicieli, a zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie treści (zdjęć oraz innych materiałów) publikowanych na tej stronie bez naszej zgody jest zabronione i ścigane prawem.


Leśna Kraina 2015.